Satış Sözleşmesi

Yazdır

-  Web Sitelerimizde, Banka Havalesi , EFT ya da kredi kartı MAIL ORDER (Visa, MasterCard) ile
alış-veriş yapabilirisiniz. 

- 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. 
- Siparişlerin işleme konma aşaması, siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığı an olarak belirlenir.
 Herhangi bir açıklama yapılmadığı sürece, başka bir ödeme seçeneği kabul edilmez.
Atlas İzolasyon
tüm siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde, irsaliye ile teslim edecektir.
- Faturanız 1 hafta içerisinde adresinize posta ile gönderilecektir.
- Posta ‘dan kaynaklanacak gecikmeler ve sıkıntılardan firmamız sorumlu tutulamaz.
- Talep etmeniz halinde faturanız  PTT kargo veya diğer Kargo Firmaları ile gönderilir.
- Satın alma işleminde son aşamaya geldiğinizde banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.Veya mail order formunu doldurup,kaşe imza ile tarafımıza faxladığınızda kredi kartınızdan TL olarak çekilecektir.Mail order ile satışlarda Toplam Tutara (tek çekimde) fark ilave edilmez.
Sitemizde günlük TCMB Döviz Satış kuru geçerlidir.
Tüm ürünlerimizde KDV ve Nakliye dahil edilmemiştir. Bazı ürünlerde KDV Dahil ibaresi ile fiyat yayınlanmaktadır.
KDV oranı %18’dir.
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından  Güven Makina sorumlu tutulamaz.
Atlas İzolasyon
 sattığı ürünler için e-ticaret yapan alışveriş siteleri gibi bazı ürünlerde stok tutmamaktadır. 
Bir kısım ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik edebilmektedir.
Listeler güncellense de sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir.
Böyle durumlarda, müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi verilir, siz başka bir  ürün talep etmediğiniz durumda ödeme alınmaz.
- Satın alınan ürünlerin teslimatı Fabrika veya Ankara
Siteler
 Depomuz kamyonüstü teslimat olarak yapılır.
   Yolda olabilecek tüm hasarlar Alıcı (Müşteri) sorumluluğundadır.
- Nakliye aracını Alıcı (Müşteri) kendi bulup bize gönderebileceği gibi , biz de nakliye firmalarından araç talep edebiliyoruz.
- Alıcı (müşteri) yazılı olarak talep etmedikçe nakliye sigortası yapılmaz . Nakliye sigorta bedeli Alıcı`ya (Müşteri`ye) aittir.Alıcı (Müşteri)  tarafından ödenir.
- Sipariş ettiğiniz ürünler, belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lojistik firması tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak  nakliye takibi yapılabilir.
Ürün teslim alındıktan sonra lojistik (nakliye,kamyon şoförü) firmasının görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
Bu yüzden:Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen ürünler için nakliye sorumlusu ile birlikte tutanak tutulmalıdır. Daha sonrasında bizimle yada lojistik firması ile irtibata geçmeniz  gerekmektedir.Lojistik (nakliye)  firmasından yada kamyon şoföründen zararınızı talep etmeniz gerekmektedir. Sorumluluğumuz kamyonüstü sağlam teslimat ile bitmektedir.

Kredi Kartı ödemelerinde, 3. şahısların zarar görmemesi için, alıcıdan kredi kartı son ekstresi ve bazı ayrıntılı bilgiler ihtiyaç duyulduğunda istenebilir.
Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve istenen tüm güvenlik bilgileri, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması için istenir ve bu bilgileri 
Atlas İzolasyon
  3. şahıslarla paylaşmamayı  taahhüt eder.
İade edilen ürünler, tarafımıza, uygun nakliye aracı ile gönderilmelidir.
İadelerde  firmamız adresten ürünleri teslim almayacaktır.
İade edilen ürünlerin bedeli, iade sağlam olarak gerçekleştikten 48 gün sonra hesabınıza ya da kredi kartınıza iade edilecektir. 
Atlas İzolasyon
`dan alışveriş yapan Alıcı (Müşteri) , yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır

Tüketici Hakları

Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik ile tüketicinin cayma hakkı düzenlenmiş olup, söz konusu madde aşağıdaki gibidir:

Tanımlar 
Madde 4- Bu Yönetmeliğin uygulanmasında;

g) Tüketici: Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan amaçlarla edinen, kullanan veya yararlanan gerçek ya da tüzel kişiyi,

ifade eder.

Cayma Hakkı

Madde 8 - Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir.

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.
Malın teslimi sözleşmeye taraf olan tüketici dışında bir kişiye yapılsa dahi tüketici cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda satıcı malı 9 uncu maddenin dördüncü fıkrası hükmü uyarınca üçüncü kişiden teslim alır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

(Değişik fıkra: 09/10/2007- 26668 S.R.G Yön/5.md.) Satıcı veya sağlayıcının 6 ncı veya 7 nci maddede belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde, satıcı veya sağlayıcı en geç otuz gün içerisinde eksikliği giderir. Bu durumda yedi günlük süre, söz konusu eksikliğin giderildiğine dair bilginin yazılı olarak tüketiciye ulaştırıldığı tarihten itibaren başlar. Aksi takdirde, tüketici cayma hakkını kullanmak için yedi günlük süre ile bağlı değildir.

Tüketicinin ödediği bedel kısmen veya tamamen satıcı veya sağlayıcı tarafından ya da satıcı veya sağlayıcı ile kredi veren arasındaki anlaşmaya dayanılarak karşılanıyorsa, cayma hakkının kullanılması halinde, kredi sözleşmesi de hiçbir tazminat veya cezai şart tutarını ödeme yükümlülüğü söz konusu olmaksızın kendiliğinden sona erer. Ancak bunun için, cayma bildiriminin kredi verene de yazılı olarak iletilmesi gerekir.

Kampanya kapsamında satılan ürünler hiçbir suretle iade alınmamaktadır.

porno izle 301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx