Sık Sorulanlar

Yazdır

Üyelik ücretli mi?
Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

Nasıl Üye olabilirim?
Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için üyelik linkine tıklamanız gerekmektedir. Sadece bilgieri doldurarak üye olabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
Sitemizde sol tarafta bulunan “Üyelik Bilgilerim” linkine tıklamanız gerekecektir.Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra bilgilerinizle ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum. Nasıl öğrenebilirim?
Şifremi unuttum? Linkini tıklamanız ve açılan sayfada bulunan e-posta alanına üyelik hesabınıza kayıtlı e-mail adresinizi yazıp, güvenlik resmindeki kodlarıda girdikten sonra "Şifremi Hatırlat" butonuna basmanız gerekmektedir. Yeni şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Banka hesap numaralarınıza nasıl ulaşabilirim ?
Ana sayfada İletişim Bilgilerimiz bölümünü tıklayarak tüm banka hesaplarımızı görebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemeyi şirketinize gelmeden nasıl yapabilirim ?
Ana sayfada MAIL ORDER bölümünü tıklayıp , Excel formunu  bilgisayarınıza indirip doldurunuz.Kaşeleyip , imza-
ladıktan sonra 0312 353 82 77 nolu faxımıza fax çekebilirsiniz. Formda yazılı tutar kredi kartınızdan çekilecektir.

Ürünü satın aldıktan sonra bana ulaşana kadar sorumluluk kime aittir ?
Sitemizde ürünlerin teslim şekli belirtilmiştir.İncele ile detayları görebilirsiniz.Satın aldığınız ürünün ağırlığına göre
ürünler kargo, ambar , 16 tonluk kamyon , 20 tonluk Kırkayak , 26 tonluk tır ile sevk edilebilir..Nakliye aracını Alıcı gönderebileceği gibi Alıcı adına Atlas İzolasyon tarafından da temin edilebilir.  Atlas İzolasyon `ın sorumluluğu satın aldığınız ürünleri sağlam olarak kamyon üstü teslim etmek ile son bulur.Yolda olabilecek hasar vb. durumlardan Atlas İzolasyon sorumlu tutulamaz.Sigorta yükümlülüğü Alıcı`ya aittir.Sigorta yapılırsa ödemesi ALICI tarafından yapılır. Atlas İzolasyon , Alıcı istemedikçe ürünleri sigorta yaptırmaz.Nakliye, ALICI adına Atlas İzolasyon tarafından temin edilmiş ise nakliye ücreti ALICI`ya bildirilir.Nakliye ücreti ALICI tarafından ödenir.

Ürün Fiyatlarına KDV dahil mi ?
Ürünlerin adının yanında parantez içinde her ürünün KDV durumu belirtilmişir. Örnek : (TL/m2+KDV) şeklinde ürünün biriminin m2 , KDV nin de Hariç olduğu belirtilmiştir. Örnek : (TL/mt KDV Dahil) şeklinde ürünün biriminin mt , KDV nin de Dahil olduğu belitilmiştir. İncele ile de ürün KDV bilgilerini görebilirsiniz.

porno izle 301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx